CLAG024G611 AXA

| paneeli Malli | CLAG024G611 AXA |
|---|---|
| paneeli Brand | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.4 inch, 240×320 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| CLAG024G611 AXA Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| päätöslauselma | 240(RGB)×320 , QVGA |
| Pixel Format | RGB Vertical Stripe |
| Näyttöalue | 36.72(W)×48.96(H) mm |
| Kehyksen avaaminen | - |
| Outline-koko | 39.72(W)×55.76(H) ×0.8(D) mm |
| Pinta | Without Polarizer |
| Kirkkaus | 0 cd/m² |
| kontrastisuhde | 500:1 (Typ.) (TM) |
| Katselukulma | 60/60/60/50 (Typ.)(CR≥10) |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Paras näkymä | 12 o'clock |
| Vasteaika | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Lasin syvyys | 0.40+0.40 mm |
| transmissiviteetti | 5.2% (Typ.)(with Polarizer) |
| Näytön värit | 60% (CIE1931) |
| Lampun tyyppi | No B/L |
| Taajuus | - |
| Kosketusnäyttö | Without |
| Driver IC | COG Suggest ST7789V |
| Paneelin paino | - |
| ympäristö | Operating Temp.: -20 ~ 70 °C ; Storage Temp.: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com on CPT CLAG024G611 AXA: n erikoisjäätelöiden jakelija.
CPT CLAG024G611 AXA ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
CPT CLAG024G611 AXA: n pdf-lomakkeessa tai CPT CLAG024G611 AXA: n tai muiden CPT-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous CPT CLAG024G611 AXA-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
CPT CLAG024G611 AXA ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
CPT CLAG024G611 AXA: n pdf-lomakkeessa tai CPT CLAG024G611 AXA: n tai muiden CPT-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous CPT CLAG024G611 AXA-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "CLAG024G611 AXA"
- CPT CLAG024G611 AXA
- CLAG024G611 AXA-lomake
- CLAG024G611 AXA-kuva
- CLAG024G611 AXA hinta
- CLAG024G611 AXA-jakelija

